• Zpět
 • Vyzkoušet
  Požádat o demo

  Popis životního cyklu příležitosti

  FázeStavPopis
  Založení PříležitostiSondováníPokud je založena Příležitost tak je jí automaticky nastaven Stav = Sondování. Stav se nemění ručně, ale pouze systémem.
  Doplnění Nabídky k PříležitostiKvalifikaceV případě, kdy je k Příležitosti vytvořena nová Nabídka tak se automaticky změní stav = Kvalifikace.
  Aktivace Nabídky u PříležitostiCenová nabídkaPokud Uživatel vytvořil nabídku a je podle něj v pořádku tak klikne v detailu Nabídky na tlačítko Aktivovat. Nabídka má Stav = Aktivní tak poté se změní na přidružené Příležitosti Stav = Cenová nabídka.
  Vytvoříme novou verzi NabídkyJednáníV případě, že klient chce jinou verzi Nabídky tak v detailu Nabídky klikne na tlačítko „Nová verze“ a původní verzi Nabídky se změní Stav = Nová verze a vytvoří se zcela nová identická Nabídka se Stavem = Nová.
  Klient se rozhodl pro tuto Nabídku, resp. PříležitostVyhráli jsmeV případě, kdy se klient rozhodl pro Nabídku, a tak ručně změní stav na Příležitosti na Stav = Vyhráli jsme.
  Klient nebude Příležitost realizovatProhráli jsmeKlient jednoduše Příležitost nechce realizovat s „námi“, dostal jiný konkurent potom Uživatel vybere Stav = Prohráli jsme.Vyplní textový důvod proč
  Zrušeno námiMy nechceme tuto Příležitost realizovat – potom klikne Uživatel vybere Stav = Zrušeno námi.
  Zrušeno klientemKlient se rozhodl, že nechce tuto Příležitost realizovat – potom Uživatel vybere Stav = Zrušeno klientem.
  Máte nějaké otázky?
  Zavolejte nám.
  +420 739 081 649