• Zpět
 • Vyzkoušet

  Monitoring plánovaných stavebních záměrů (staveb)

  • Podnikáte ve stavebním průmyslu?
  • Hledáte nové příležitosti jak lépe a výnosněji prodat své služby?
  • Nemáte dostatek kvalitních a včasných informací?

  Pak je právě pro vás určen:

  • Istav Explorer, který je zdrojem kvalitních a aktuálních informací a
  • CRM CORIPO, které vám pomůže informace evidovat, přetřídit a co nejvýnosněji zpracovat.


  Co je to Istav Media a Istav Explorer?

  Společnost Istav Media, s.r.o. již od roku 1995 poskytuje kompletní data z monitoringu stavebního trhu na Českém a Slovenském trhu.

  Jak sami o sobě říkají „Máme nejobsáhlejší databázi plánovaných stavebních záměrů v Čechách i na Slovensku“.

  Všechny zjištěné informace ohledně staveb poskytuje pomocí aplikace Istav Explorer. Uživatelé aplikace Istav Explorer mají tak možnost vyhledávat ucelené informace ohledně plánovaných staveb a zjištěné informace používat pro svoji obchodní činnost při prodeji produktů.

  Jak to celé funguje?

  1. Základ jsou data

   Potřebná zdrojová data ohledně chystaných Staveb jsou obsažena v Istav Explorer, které pracovníci Istav Media pravidelně aktualizují. Zde Uživatelé z odběratelských firem provádí vyhledávání pro ně zajímavých objektů pro další obchodní oslovení.

   V aplikaci Istav Explorer je možné vytvářet pohledy podle potřebných vyhledávacích parametrů, které zobrazují vhodné Stavby.

  2. Automatizovaný import

   V rámci řešení jsme vytvořili napojení z CORIPO na Istav Explorer, pomocí něhož CORIPO získává automatizovaně data.

   Tím odpadá ruční přepisování dat obsažených v Istav Explorer, odstraní se velmi častá chybovost a pracnost při přepisu dat k dalšímu zpracování.

  3. Komplexní přehled

   Data importovaná do CRM systému se automatizovaně zakládají jako: Firmy, Kontakty a Stavby. Mezi takto založenými záznamy se provádí vazby.Importovaným Stavbám se přikládá lokace a příslušnost do Regionů, navíc při importu Firem a Kontaktů se provádí kontrola na duplicity a následně se provádí mezi importovaným záznamy vazby.

   Díky vytvořeným vazbám získáte komplexní představu o tom: kdo jaké Stavby staví, kdo je projektuje atp. Tyto informace jsou velice důležité pro další marketingovou a obchodní činnost.

  4. Procesní zpracování

   V CORIPO můžete nastavit procesy, jak s importovanými informacemi naložit.Můžete například Stavby přiřazovat k regionům a následně k Obchodním zástupcům, kteří daný region spravují a těm okamžitě posílat notifikace, aby věděli, že mají v systému záznam, o který se mají postarat nebo nastavit upozornění v případě, kdy se se se záznamem dlouho nic neděje.

   Díky těmto automatizacím se nestane, že by byl záznam zpracován špatně nebo dokonce si jej nikdo nevšimnul a vy tak vytěžíte na maximum všechny získané informace.

  5. Informacemi k vítězství

   V CORIPO založené informace jsou základním stavebním kamenem pro další obchodní nebo marketingové zpracování.Obchodníci tak mají možnost rozhodovat je-li či není daná Stavba vhodná pro jejich obchodní činnost.

   Díky tomu mohou identifikovat obchodní Příležitosti, vytvářet k nim Nabídky, sledovat jejich vývoj a podchycovat komunikaci s klienty.

   Díky tomuto komplexnímu pohledu mají ty nejlepší informace a předpoklady pro získání zajímavých zakázek a stát se tak těmi nejlepšími.

  Výhodné vlastnosti

  • Automatizovaný import do CORIPO - už nemusíte neustále hlídat nově vzniklé Stavby v Istav Explorer a ručně je přepisovat do CORIPO.
  • Nic vám neunikne - CORIPO vás okamžitě upozorní na nově vzniklé záznamy.
  • Bez chyb - bez ručního přepisování z Istavu do CRM už zkrátka chybu neuděláte.
  • Automatizované zpracování - v CORIPO nastavené procesy pomohou automatizovaně zpracovávat informace a na nic tak nezapomenout.
  • Lepší využití informací - díky vazbám a přehlednosti informací získáte komplexní přehled kdo, co, kdy a jak bude stavět nebo staví. Můžete tak cíleně oslovit a nabídnout.
  Konzultace řešení zdarma

  Ukázky obrazovek z CORIPO

  Detail Stavby popisuje základní paramenty stavby jako je umístění stavby, popis záměru, v jakém stavu z pohledu realizace se Stavba nachází nebo např. kdo je investorem, kdo Stavbu projektoval nebo jaká firma je generální dodavatel.

  Pomocí jednoduchého kliknutí z detailu Stavby můžete zobrazit umístění konkrétní stavby na mapě.

  Přehledná mapa všech Staveb , které se nachází v CORIPO s možností barevné specifikace typu Stavby.

  Máte nějaké otázky?
  Zavolejte nám.
  +420 739 081 649