• Zpět
 • Vyzkoušet
  Požádat o demo

  Náš příběh

  Když jsme v roce 2009 vstoupili na trh s informačními systémy, zjistili jsme, že žádný z nabízených produktů přesně neodpovídá klientským požadavkům.

  Krabicová řešení, která byla všude kolem nás, nás upřímně děsila.

  Produkty byly dopředu nadefinované a nešlo příliš hýbat s jejich obsahem. Vlastně to bylo trochu jako v té písničce o fast foodech od Xindla X. Půlka chodů byla jen do počtu a ke všemu, co jsme chtěli, jsme si museli vzít i něco, co se nám nehodilo

  A pak nám došlo, že máme moc to změnit.

  A od té chvíle činíme všechno pro to, aby naše informační systémy byly co nejméně jako oblečení z konfekce a co nejvíce jako Komnata nejvyšší potřeby z Harryho Pottera. Jako místnost, která se vám zjeví, když ji opravdu potřebujete, a bude vybavena vším, co v tu chvíli nejvíce žádáte.

  Ze zpětné vazby od našich partnerů cítíme, že se nám to daří! Navíc my sami své produkty používáme a je to s nimi poprvé, co nám nic nechybí ani nepřebývá.

  A kdo vlastně jsme?

  Jsme společnost ACMARK s.r.o. a sídlíme v centru Brna. Naši misi už znáte – poskytujeme taková řešení, která mají potenciál přizpůsobit se rozličným požadavkům. Naším přáním je, aby naši klienti opravdu nalezli to, co hledají. Zařizujeme, aby se nikdo na trhu informačních systémů necítil tak, jako my, když jsme s ním přišli poprvé do kontaktu.

  Pomáhají nám v tom tři klíčové hodnoty:

  • důvěra,
  • radost z úspěchu,
  • touha inovovat.

  Že to může znít jako prázdná hesla? Může, ale v tomto případě jde doopravdy o alfu a omegu naší činnosti.

  Pomeranian
  Máte nějaké otázky?
  Zavolejte nám.
  +420 739 081 649