• Zpět
 • Vyzkoušet
  Požádat o demo

  Životní cyklus nabídky

  FázeStavPopis
  Založení NabídkyNováPokud je založena Nabídka tak je jí nastaven Stav = Nová. Stav se nemění ručně, ale pouze systémem.
  Doplnění Produktu do NabídkyPřipravuje seV případě, kdy je do Nabídky doplněn Produkt tak se automaticky změní stav = Připravuje se.
  Aktivace NabídkyAktivníPokud Uživatel vytvořil nabídku a je podle něj v pořádku tak klikne v detailu Nabídky na tlačítko Aktivovat. Poté se vyhodnocuje, jestli je Nabídku potřeba schválit.
  Schvalování NabídkySchvaluje sePokud bylo vyhodnoceno, že je potřeba Nabídku schválit nastaví se Stav = Schvaluje se a spouští se Schvalovací proces.
  ZamítnutáV případě, že schvalovatelé neschválí Nabídku změní se jí Stav = Zamítnutá.
  Vytvoříme novou verziDalší verzePokud je Nabídka Stav = Zamítnutá nebo klient chce jinou verzi Nabídky tak v detailu Nabídky klikne na tlačítko „Nová verze“ a původní verzi Nabídky se změní Stav = Další verze, provede se vazba na nově vytvořenou verzi a vytvoří se zcela nová identická Nabídka včetně Produktů se Stavem = Nová.
  Odeslání klientovi a komunikaceAktivníV případě, že byla Nabídka schválena nebo nepotřebovala schválení tak má Stav = Aktivní. V takovémto případě může Uživatel odeslat Nabídku pomocí emailu a tisknout ji dle potřeby. Nabídku, která má Stav = Aktivní automaticky systém přenáší do DAX.
  Klient se rozhodl pro tuto nabídkuVyhráli jsmeV případě, že se klient rozhodl pro tuto nabídku tak klikne na tlačítko „Uzavřít jako Vyhráli jsme“, nastaví se Nabídce Stav = Vyhráli jsme.  
  Klient nebo my Nabídku nechcemeProhráli jsmeKlient jednoduše Nabídku nepřijal, nelíbí se mu – potom klikne Uživatel na tlačítko „Uzavřít Nabídku“ a vybere Stav = Prohráli jsme.Vyplní důvod prohry
  Zrušeno námiMy nechceme tuto nabídku klientovi dodat – potom klikne Uživatel na tlačítko „Uzavřít Nabídku“ a vybere Stav = Zrušeno námi
  Zrušeno klientemKlient se rozhodl, že nebude nákup realizovat vůbec – potom klikne Uživatel na tlačítko „Uzavřít Nabídku“ a vybere Stav = Zrušeno klientem
  Máte nějaké otázky?
  Zavolejte nám.
  +420 739 081 649