• Zpět
 • Vyzkoušet
  Požádat o demo

  Životní cyklus nabídky

  Fáze Stav Popis
  Založení Nabídky Nová Pokud je založena Nabídka tak je jí nastaven Stav = Nová. Stav se nemění ručně, ale pouze systémem.
  Doplnění Produktu do Nabídky Připravuje se V případě, kdy je do Nabídky doplněn Produkt tak se automaticky změní stav = Připravuje se.
  Aktivace Nabídky Aktivní Pokud Uživatel vytvořil nabídku a je podle něj v pořádku tak klikne v detailu Nabídky na tlačítko Aktivovat. Poté se vyhodnocuje, jestli je Nabídku potřeba schválit.
  Schvalování Nabídky Schvaluje se Pokud bylo vyhodnoceno, že je potřeba Nabídku schválit nastaví se Stav = Schvaluje se a spouští se Schvalovací proces.
  Zamítnutá V případě, že schvalovatelé neschválí Nabídku změní se jí Stav = Zamítnutá.
  Vytvoříme novou verzi Další verze Pokud je Nabídka Stav = Zamítnutá nebo klient chce jinou verzi Nabídky tak v detailu Nabídky klikne na tlačítko „Nová verze“ a původní verzi Nabídky se změní Stav = Další verze, provede se vazba na nově vytvořenou verzi a vytvoří se zcela nová identická Nabídka včetně Produktů se Stavem = Nová.
  Odeslání klientovi a komunikace Aktivní V případě, že byla Nabídka schválena nebo nepotřebovala schválení tak má Stav = Aktivní. V takovémto případě může Uživatel odeslat Nabídku pomocí emailu a tisknout ji dle potřeby. Nabídku, která má Stav = Aktivní automaticky systém přenáší do DAX.
  Klient se rozhodl pro tuto nabídku Vyhráli jsme V případě, že se klient rozhodl pro tuto nabídku tak klikne na tlačítko „Uzavřít jako Vyhráli jsme“, nastaví se Nabídce Stav = Vyhráli jsme.  
  Klient nebo my Nabídku nechceme Prohráli jsme Klient jednoduše Nabídku nepřijal, nelíbí se mu – potom klikne Uživatel na tlačítko „Uzavřít Nabídku“ a vybere Stav = Prohráli jsme.Vyplní důvod prohry
  Zrušeno námi My nechceme tuto nabídku klientovi dodat – potom klikne Uživatel na tlačítko „Uzavřít Nabídku“ a vybere Stav = Zrušeno námi
  Zrušeno klientem Klient se rozhodl, že nebude nákup realizovat vůbec – potom klikne Uživatel na tlačítko „Uzavřít Nabídku“ a vybere Stav = Zrušeno klientem
  Pomeranian
  Máte nějaké otázky?
  Zavolejte nám.
  +420 739 081 649