• Zpět
 • Vyzkoušet
  Požádat o demo

  Návrhy

  Přidat návrh
  37

  Reportovač – funkce

  25 února, 2022
  Když mám sloupec typu datum, tak by tam mohla být funkce měsíc, rok a den.. a pak by šlo groupovat podle měsíce z datumu.
  35

  Editace v seznamu

  15 ledna, 2022
  Nyní když jsem v seznamu záznamů a zmáčknu CTRL + kliknutí myší, tak mohu editovat přímo v seznamu. Bylo by dobré upravit tuto funkci takto: pokud kliknu tak by bylo dobré, aby se pro editaci zobrazil celý řádek a nemusel klikat postupně do polí.
  30

  Vyhledávání v detailu záznamu

  21 října, 2021
  Docela často potřebuji něco hledat, když jsem v detailu záznamu. Líbilo by se mi, kdyby bylo vyhledávání, které je v detailu modulu.
  29

  GPS souřadnice

  12 října, 2021
  Udělat tlačítko nebo ikonku u adresy na načtení GPS s možností zobrazit firmu v mapě.
  25

  Mailchimp – Mark. seznamy

  26 července, 2021
  Bylo by dobré vidět i přímo marketingovém seznamu jaké kampaně v Mailchimpu byly zrealizovány a vidět tam třeba taky nějaké menší statistiky..
  23

  Mailchimp – lokace

  12 června, 2021
  Bylo by fajn moci také importovat z Mailchimpu informace o tom, kde byl odeslaný e-mail otevřen.
  22

  Tvorba šablon pro tisk PDF

  2 června, 2021
  Ocenili bychom možnost připravit pdf šablonu v html v adminu - něco podobné jako editor pro maily, tedy vkládat atributy + drobné funkce.
  15

  Reportovač – seskupení

  12 dubna, 2021
  Tip na vylepšení - možnost seskupit podle sloupce, který ale nebude ve výsledku zobrazený. Například pokud vypisuji Sumu provizí k vyplacení pro aktuálního uživatele, tak tam musím mít zbytečně zobrazený sloupec s jeho jménem, abych to podle něj mohl seskupit.
  8

  Odstranění vazeb

  21 ledna, 2021
  Pokud uživatel chce smazat vazbu, tak je to matoucí. Uživatelé to zkoušejí tak, že kliknou do pole, smažou obsah a protože vidí, že pole je nyní prázdné rovnou kliknou na Uložit. Tímto postupem se ale obsah pole nesmaže. Pro odstranění vazby je nutné kliknout na křížek. Chápu, že obsah pole je zde myšlen jako vyhledávací pole vazby, ale uživatele to mate.
  • 1
  • 2