• Zpět
  • Vyzkoušet
    Požádat o demo

    Sales manager

    Do našeho úspěšného týmu hledáme posily pro prodej řešení.

    Nejsme korporace. Potřebujeme kolegy, které baví práce na rozmanitých projektech a očekávají za to férovou odměnu.

    Těšíme se na:

    • Pozitivně naladěného člověka, neboť obchod to je práce vždy s lidmi, o lidech a pro lidi
    • Člověka, kterým chce a umí dosahovat výsledky jeho práce
    • Člověka, který je zaměřený na plnění obchodních plánů a cílů
    • Kolegu či kolegyni s příjemným vystupováním, se schopností samostatného nalézání řešení, vlastní iniciativou a aktivitou

    Co Vás čeká?

    • Budete vyhledávat nové a rozvíjet stávající obchodní příležitosti
    • Aktivně telefonovat a jezdit na schůzky
    • Zjistíte požadavky klienta a navrhnete řešení. K tomu Vám bude k dispozici technický tým a zkušenější kolegové.
    • Zapojíme Vás i do rozvoje marketingových aktivit.
    • Budete koordinátorem obchodních zakázek a souvisejících projektů

    Co nabízíme?

    • Možnost seberealizace a kariérního postupu při růstu společnosti, velmi perspektivní oblast činnosti s jedinečným řešením,
    • Plovoucí pracovní doba – běžně se v práci se potkáváme v čase 9 -15 hod.
    • Vícesložkové motivující ohodnocení základní mzda + reálná pohyblivá velmi zajímavá složka dle dosažených výsledků.
    • Mobilní telefon, notebook a dle výsledků také služební automobil vše i pro soukromé účely.
    • Potenciál osobnostního růstu, administrativní zázemí v Brně.
    • Práci na HPP.
    • Práce v příjemném a malém kolektivu, atraktivní kancelářské zázemí a příjemné pracovní prostředí.
    • Flexibilitu ze strany zaměstnavatele, stravenkový paušál, sick days, kafeterie, paušál na dovolenou

    Co očekáváme?

    • Hledáme šikovného a samostatného kolegu s minimálně střední školou, nejlépe technického či obchodního zaměření, který má AJ alespoň na základní úrovni slovem i písmem.
    • Měl by mít zkušenosti v obchodní komunikaci a zjišťování potřeb u klienta (minimálně 1 rok).
    • Musí mít ochotu cestovat v daném regionu, řidičský průkaz sk. B.
    • Ochotu se dále učit a rozvíjet a být bezúhonný.

      Tak neváhej a dej nám o sobě vědět!

      Máte nějaké otázky?
      Zavolejte nám.
      +420 739 081 649