• Zpět
  • Chci kvalitní CRM

    Odesláním udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

    Odběr novinek

    IT Tester/ka webových aplikací

    Chceš pracovat na zajímavých projektech pro významné klienty, ve skvěle situované kanceláři v centru Brna, v přátelském pracovním prostředí s flexibilní pracovní dobou?

    Pak jsi nejspíš ten, koho hledáme!

    Požadujeme

    • SŠ/VŠ technického zaměření
    • Zkušenosti na pozici IT Tester / i brigádně
    • Znalost testovacích nástrojů
    • Pečlivost, trpělivost, důslednost
    • Komunikativní angličtina – alespoň mírně pokročilá
    • Výhodou: zájem o automatizované testování

    Nabízíme

    • Práce pro významné české klienty a účast na zahraničních projektech
    • Mladý kolektiv s profesionálními zkušenostmi
    • Přátelské pracovní prostředí
    • Flexibilní pracovní dobu a skvěle situované kanceláře ve středu Brna s možností práce z domova
    • Odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní a motivující strukturu odměn, možnost profesního růstu
    • Práci na hlavní, resp. vedlejší pracovní poměr nebo možnost spolupráce i na živnostenský list, či zkrácený úvazek.
    • Možnost profesního rozvoje v oblasti moderních informačních systémů
    • Zajímavé platové podmínky

    Náplň práce

    • Testování funkcí webových aplikací
    • Používání automatizovaných testů
    • Monitorování nalezených chyb
    • Testování nově vznikajících funkcionalit
    • Spolupráce s týmem
    • Možnost úpravy a rozvíjení testovacích scénářů
    Máte nějaké otázky?
    Zavolejte nám.
    +420 739 081 649